НОВИНИ

28.10.2005 | В Іраку поранено українських миротворців
Джерело - Оглядач

27 жовтня, близько 10.00 під час здійснення планової інженерної розвідки дороги неподалік міста Ен-Нуманія в 3-4 метрах від БТР-80 українського миротворчого контингенту в Республіці Ірак на узбіччі спрацював фугас. Внаслідок вибуху троє військовослужбовців зі складу 81-ї тактичної групи ЗС України в Республіці Ірак отримали легкі поранення. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міноборони України.

Лікарем, що входив до складу патруля їм було негайно надано першу медичну допомогу. Характер поранень не вимагав негайної евакуації. Тому постраждалих було доставлено в базовий табір “Дельта”, до медичної роти українського миротворчого контингенту, де вони зараз і перебувають. Стан здоров’я поранених задовільний, загрози їхньому життю немає.

Відповідно до рішення Президента України національний миротворчий контингент в Республіці Ірак буде виведений з території цієї країни до кінця цього року. План виводу українських миротворців з Іраку вже відпрацьований і погоджений з усіма сторонами. Згідно з планом, виведення контингенту здійснюватиметься у період з 20 до 30 грудня.

У найближчі два тижня Міністр оборони України Анатолій Гриценко відвідає Республіку Ірак, де ознайомиться з готовністю національного миротворчого контингенту до виводу, організацією безпеки та прикриття під час виведення, передачі під контроль зони відповідальності українського контингенту. Також плануються зустрічі керівника вітчизняного оборонного відомства з командуванням Багатонаціональних Сил та представниками влади Іраку.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект