НОВИНИ

02.08.2004 | Туреччина готова підтримати членство України в НАТО
Джерело - УНІАН

Туреччина готова підтримати членство України в НАТО, заявив в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня" міністр закордонних справ Туреччини Абдуллах ГЮЛЬ.


За його словами, Україна зі своїм географічним розташуванням, історичним, культурним багатством, великим потенціалом для розвитку є особливим партнером для Туреччини і НАТО.


"Наше найщиріше прагнення - продовження і розвиток відносин між Україною та НАТО. План дій НАТО-Україна, прийнятий два роки тому на Празькому саміті, має велику вагу і поглиблює відносини. Ми схвалюємо і підтримуємо рішучість України в рамках цього плану та кроки, які вона робить на цьому напрямі", - сказав А.ГЮЛЬ.


При цьому він додав, що "Туреччина підтримує приєднання України до Плану дій щодо членства. Туреччина всіляко співпрацюватиме з Україною і допомагатиме їй у цьому процесі”.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект