НОВИНИ

27.10.2005 | Румунію та Болгарію попереджено
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Дату вступу Румунії та Болгарії до Євросоюзу можуть перенести ще на рік, якщо ці країни не виправлять недоліки, про які йдеться у доповіді Єврокомісії, оприлюдненій нещодавно в Страсбурзі. Німецька газета SÜDDEUTSCHE ZEITUNG з цього приводу зазначає:

Брюссельське пильне око старанно оберігає кандидатів на членство в ЄС Румунію та Болгарію від того, щоб утворений після 1989 року політико-економічний вакуум у цих державах не заповнився різними мафіозними проявами. Тому обидві країни повинні всерйоз сприйняти критику, висловлену в доповіді комісара з питань розширення ЄС, та посилити боротьбу з корупцією й організованою злочинністю. Це є в інтересах як румунського та болгарського населення, так і цілої Європи, - вважає SÜDDEUTSCHE ZEITUNG.

Інша німецька газета FRANKFURTER ALLGEMEINE ZEITUNG вважає, що європейська спільнота надто прискіпливо придивляється до майбутніх новачків ЄС:

Румунії та Болгарії, які не потрапили у хвилю історичного великого розширення Європейського Союзу минулого року, не пощастило. Адже тепер ставлення до їхнього вступу формується під впливом кризи, в якій погрузла нині спільнота. На порядку денному тепер стоїться не лише питання, чи є вони достатньо добре підготовленими до вступу в ЄС, але й чи Євросоюз у його теперішньому стані взагалі здатний перетравити ще одне розширення. Деякі з недоліків, висунуті до Румунії та Болгарії у доповіді, свого часу так і не подолала частина східноєвропейських країн, які в травні 2004 року, незважаючи на це, стали членами Європейського Союзу, - нагадує FRANKFURTER ALLGEMEINE ZEITUNG.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект