НОВИНИ

27.10.2005 | Іноземні журналісти залишають Узбекистан
Джерело - Korespondent.net

Телерадіокомпанія Великобританії ВВС закрила корпункт в Узбекистані і вивезла своїх співробітників з країни.

 

Як заявив голова регіональної служби ВВС, журналістам стало дуже важко працювати в Узбекистані, оскільки вони зіштовхнулися з утисками їхніх прав і залякуваннями з боку влади.

Рішення щодо подальшої роботи журналістів ВВС в Узбекистані мають прийняти не раніше ніж через півроку. До цього бюро телерадіокомпанії у Ташкенті не буде.

Уряд Узбекистану неодноразово обвинувачував іноземних журналістів в упередженому висвітленні подій в Андижані у травні цього року. У серпні з Узбекистану вислали кореспондента норвезького агентства "Forum 18" Ігоря Ротаря, який має російське громадянство. Його затримали у аеропорту Ташкента відразу після прибуття до Узбекистану і протягом двох діб він перебував під вартою.

Президент Узбекистану Іслам Каримов висловив своє невдоволення щодо роботи західних журналістів і російського телеканалу НТВ під час андижанських подій.

«Дуже зручно займатися інституціями, перебуваючи  далеко від місця подій, які нібито звірства вчинила у Андижані влада Узбекистану», - заявив Каримов. Відразу ж після початку подій у Андижані мовлення телеканалу НТВ на території Узбекистану заборонили.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект