НОВИНИ

27.10.2005 | Єхануров готує довгостроковий контракт з Ашгабатом
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Український прем’єр-міністр пiд час зустрiчi з президентом Туркменистану особисто пообiцяв йому забезпечити виплату боргiв за газ

Юрій Єхануров наголосив, що робоча група, яка аналiзувала стан розрахункiв Києва за туркменський газ, "виявила недолiки", i зараз по днях розписаний графiк погашення.


Сапармурат Нiязов наголосив, що ґарантує Українi постачання газу i спiвпрацю в паливно-енергетичнiй галузi. Президент Туркменистану позитивно оцiнив динамiку розрахункiв Україною за газ грошима i пiддав критицi товарнi розрахунки.

Підготовка довгострокового контракту на поставку туркменського газу в Україну - одна з головних тем, яку в Ашгабаті обговорюють сторони. У переговорах бере участь і міністр палива й енергетики Іван Плачков.

Єхануров візьме також участь у заходах з нагоди Дня незалежності Туркменистану. 27 жовтня в тій країні відзначають 14-у річницю незалежності. Туркменистан - найбільший постачальник газу в Україну.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект