НОВИНИ

26.10.2005 | Україна звернеться по міжнародну допомогу для звільнення українських моряків в Сомалі
Джерело - Оглядач

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк не виключає, що Україна звернеться по міжнародну допомогу у разі затягування переговорів з піратами про звільнення захоплених біля Сомалі українських моряків.

«Ми не виключаємо того, що переговори затягуватимуть, щоб звернутися по допомогу щодо звільнення наших громадян. Як ви розумієте, ситуація досить делікатна. Вона пов'язана з тим, що судно не є українським, воно перебуває під ліберійським прапором, власник не є українським власником», - повідомив Тарасюк у вівторок.

На даний момент біля берегів Сомалі судно «Панагія» з українським екіпажем на борту залишається під контролем піратів. Власник судна "Панагія" і страхова компанія ведуть переговори про звільнення членів екіпажа. Ситуація з піратами може ускладнюватися ще і тим, що в Сомалі існує конфлікт між різними угрупуваннями, які борються за владу в столиці, із-за чого там не працюють консульські і дипломатичні представництва.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект