НОВИНИ

26.10.2005 | Триває роззброєння незаконних збройних формувань в Афганістані
Джерело - Офіційний сайт НАТО

9 жовтня ц.р. сили під проводом НАТО надали допомогу властям Афганістану у прийомі зброї, яка належала незаконним збройним формуванням у північній провінції Бадахстан.

Ця передача озброєнь є частиною ініціативи уряду Афганістану з роззброєння незаконних збройних формувань. Вона надає тим польовим командирам ополчення, які ще не склали зброю, ще один шанс зробити це добровільно. Роззброєнню підлягають 120 тисяч осіб 

Міжнародні сили сприяння безпеці під проводом НАТО (МССБ) надають гелікоптери для транспортування і охорони осіб, які зайняті у передачі зброї.

МССБ також виділили групу саперів на допомогу в оцінюванні боєприпасів на предмет їхньої безпечності для транспортування.

Ці сили під проводом НАТО продовжуватимуть надавати допомогу уряду Афганістану, який збирається роззброїти майже 120 000 незаконно озброєних людей і повернути їх до цивільного життя.

Сили під проводом НАТО вже надали допомогу владі Афганістану у роззброєнні, демобілізації та реінтеграції колишніх бойовиків перед їхньою реінтеграцією в афганське суспільство, а також у вилученні важкої зброї, що належала ополченню.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект