НОВИНИ

30.07.2004 | Труднощі з прийняттям бюджету ЄС, що прогонозувалися, розпочалися
Джерело - EUobserver

Країни Європейського Союзу, які є найбільшими платниками до бюджету ЄС, планують блокувати схвалення нового бюджету, якщо іхні вимоги щодо зниження рівня відрахувань не будуть прийматися до уваги.


Згідно повідомлень “Файненшел Таймс”, Великобританія, Німеччина та Нідерланди можуть затримати схвалення нового бюджету в тому разі, якщо не будуть заплановані серйозні зміни щодо семирічних фінансових перспектив на 2007-2013 роки (загальна сума передбачається у розмірі приблизно 1 трлн. євро).


“Наміри цих країн серйозні. Даний бюджетний процес буде суттєво відмінний від попередніх”, - повідомив один високопоставлений дипломат ЄС.


Такі намагання дуже серйозно дискутуються на рівні послів шести найбільших контриб’юторів до бюджету ЄС.


Знаходження компромісу щодо показників наступного бюджету Європейського Союзу стане однією із найбільш складних завдань нової Комісії, яка розпочне роботу з 1 листопада.


Країни ЄС вже встановили для себе крайній термін – червень 2005 року – для схвалення нових фінансових перспектив ЄС, але дуже ймовірно що переговори затягнуться до 2006 року. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект