НОВИНИ

26.10.2005 | Посилено допомогу Пакистану
Джерело - Офіційний сайт НАТО

19 жовтня ц.р. НАТО відкрила другий повітряний міст з Інчірліка в Туреччині задля доставки великої кількості наметів, ковдр і плит, які були надані Управлінням Верховного комісару ООН з питань біженців (УВКБ ООН).

Першим рейсом було перевезено більше 13 тон ковдр і плит, а два наступних рейси були заплановані на той же самий день.

Для перевезення вантажу УВКБ ООН з Франції, Греції, Італії та Великої Британії до Інчірліка перебазувались п’ять транспортних літаків C-130, інші мають ще прибути.

“НАТО надає цю допомогу на пряме прохання уряду Пакистану. Необхідність у негайній і великій допомозі очевидна усім, хто бачив жахливі картини постраждалих територій,” -- пояснив речник НАТО Джеймс Аппатурай.

За оцінкою пакистанської влади після землетрусу 8 жовтня кількість жертв зросла до майже 48 тисяч.

Ця діяльність є негайною реакцією Альянсу. НАТО погодилась розглянути можливість подальшої допомоги Пакистану, яка може включати в себе здійснення морських перевезень і можливе розгортання спеціальних військових сил і засобів СРН, наприклад, транспортних і пошуково-рятувальних гелікоптерів, мобільних приміщень, медичного устаткування і медикаментів.

НАТО надіслала з об’єднаного штабу в Лісабоні до Ісламабаду місію по зв’язках, яка має забезпечувати координацію польотів з пакистанськими властями. До Ісламабаду також  прибув високопоставлений представник НАТО, заступник помічника Генерального секретаря Мориц Йохемс, який буде здійснювати з зв’язок місцевою владою  з питань підтримки з боку НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4630. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект