НОВИНИ

01.12.2016 | Україна зменшила зону ракетних випробувань поблизу окупованого Криму
Джерело - УНІАН

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило командування повітряних сил ЗСУ.

України через погрози Москви "Вступили в завершальну фазу контрольні льотні випробування, які розпочалися 28 листопада 2016 року на полігоні у Херсонській області. Виконання практичних пусків зенітних керованих ракет відбудеться 1 та 2 грудня 2016 року.

У рамках підготовки до їх здійснення Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України було уточнено розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії чорного моря в сторону її зменшення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, межа східної частини зазначеної зони проходить в 27-30 км від північно-західного узбережжя Криму, безпосереднє місце проведення пусків на відстані 90 км, що повністю виключає, будь яку загрозу для мешканців півострова.

У повідомленні також зазначено, що вжито всі заходи безпеки для забезпечення проведення практичної фази випробувань. прораховані ризики, що можуть виникати під час проведення випробувань. Разом з тим, згідно із повідомленням, уточнено зону обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі з відповідними координатами (WGS-84). Визначені час та висоти заборони використання повітряного простору. Поінформовано МЗС України та надані відповідні заявки і авіаційні сповіщення до Украероцентру (29 листопада 2016 року).

"Будь-які спроби втручання та звинувачення української сторони у створенні загроз для населення та об’єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет здійснюється виключення з метою провокації", - резюмували в повідомленні.

Детальніше: http://www.unian.ua/society/1654682-ukrajina-zmenshila-zonu-raketnih-viprobuvan-poblizu-okupovanogo-krimu.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект