НОВИНИ

21.10.2005 | Міноборони повідомляє новини з Іраку
Джерело - Урядовий портал

До операції по забезпеченню безпеки проведення загальноіракського референдуму з прийняття конституції Іраку, яка здійснювалася у період з 14 по 17 жовтня, були залучені польський, український, сальвадорський, болгарський та інші миротворчі контингенти дивізії.

Оцінку їхньої діяльності дав командир з’єднання генерал-майор Війська Польського Пйотр Червінські. У своїй доповіді він детально проаналізував обстановку в зоні відповідальності дивізії під час проведення операції “Референдум”. Зокрема, генерал зазначив, що представники усіх миротворчих контингентів багатонаціональної дивізії зробили усе можливе аби референдум відбувся без жертв і кровопролиття серед місцевого населення, а також змогли зберегти життя підлеглих і не допустити нападів на підрозділи з’єднання.

Він також високо оцінив діяльність місцевих силових структур, які брали участь в організації антитерористичних заходів на території провінцій Васіт, Бабіл та Кадісія.

За підсумками проведення операції командир багатонаціональної дивізії „Центр-Південь” генерал-майор Пйотр Червінські нагородив пам’ятними знаками та почесними сертифікатами командирів національних миротворчих підрозділів дивізії та керівний склад з’єднань і підрозділів іракської армії.

 

В ході занять з мінної безпеки українські миротворці в Республіці Ірак ознайомилися з основними типами вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти по всій території Іраку

У базовому таборі “Дельта” українського миротворчого контингенту в Республіці Ірак були проведені заняття з мінної безпеки, до яких залучалися військовослужбовці усіх підрозділів 81-ї тактичної групи ЗС України.

В ході занять, які проводилися під безпосереднім керівництвом начальника групи контролю та координації розмінування 81-ї ТГ підполковника Олександра Кисельова, українських миротворців ознайомили з основними типами вибухонебезпечних предметів, які ще й зараз можна зустріти по всій території Республіки Ірак.

Ці боєприпаси знаходяться на складах, базах та арсеналах колишньої саддамівської армії, встановлені вздовж ірано-іракського кордону та навколо стратегічно важливих об’єктів. Особливу увагу було приділено саморобним вибуховим пристроям, що використовують терористичні угруповання проти підрозділів Багатонаціональних Сил з підтримання миру та стабільності в Республіці Ірак та місцевих сил безпеки.

Керівник занять акцентував увагу особового складу на практичних діях при безпосередньому виявленні вибухонебезпечних предметів на відкритій місцевості, під час проведення патрулювань чи конвоїв, а також на замінованих ділянках. Крім того, наші миротворці були ознайомлені з новими типами саморобних вибухових пристроїв та методами їх застосування.

Варто наголосити, що українські фахівці-сапери уважно слідкують за змінами у тактиці використання фугасів, обмінюються досвідом та інформацією з представниками інших національних контингентів зі складу Багатонаціональної дивізії “Центр-Південь” та оперативно інформують про це особовий склад українського миротворчого контингенту.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект