НОВИНИ

20.10.2005 | Сергій Головатий зустрівся з Послом США в Україні та представниками USAID
Джерело - Урядовий портал

Сергій Головатий визначив магістральним напрямком в роботі Мін‘юсту забезпечення права громадян на доступ до правосуддя через створення ефективної системи надання гарантованої правової допомоги. Міністерство спрямовуватиме зусилля на подальше здійснення судової реформи, удосконалення законодавства про судоустрій і статус суддів, а також на підвищення рівня правової освіти суддів. Слід нарешті, вважає міністр, законодавчо вирішити питання створення незалежної професійної самоврядної національної асоціації правників (адвокатів).

Сергій Головатий відзначив необхідність реформування адвокатури, правоохоронних органів та прокуратури України. У сфері кримінальної юстиції особливої гостроти набуло питання нового Кримінально-процесуального кодексу України, положення якого відповідали б положенням Конституції України, європейським стандартам та міжнародним зобов‘язанням України. Вирішення потребує проблема неузгодженості Цивільного та Господарського кодексів України.

Міністр юстиції України Сергій Головатий висловив подяку Надзвичайному і Повноважному Послу США в Україні та представникові регіональної місії Агенства США з міжнародного розвитку за готовність і надалі сприяти правовим реформам в Україні, зокрема, у сфері реформування юридичної освіти населення і надання ефективної правової допомоги - особливо - малозабезпеченим.

Зі свого боку, американська сторона висловила підтримку вже започаткованим реформам в Україні й підтвердила свою готовність до подальшої співпраці з Мін‘юстом у запровадженні проекту реєстру судових рішень, створення відповідної бази даних та забезпечення доступу до неї; у практичній реалізації положень європейських конвенцій з питань кримінального судочинства та наданні експертної допомоги в процесі прийняття Кримінально-процесуального кодексу України, у створенні реєстру прав власності.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект