НОВИНИ

20.10.2005 | Ющенко зустрівся з головою грузинського парламенту
Джерело - Кореспондент

На початку зустрічі голова української держави зауважив високий рівень політичного діалогу між Україною і Грузією. "Ми дуже задоволені інтенсивністю нашого діалогу на всіх рівнях", – сказав він, і зазначив, що йдеться і про взаємини між головами держав, і про міжурядові та міжпарламентські зв’язки.

На зустрічі сторони відзначили активізацію економічного співробітництва між Україною і Грузією. Йшлося, зокрема, про те, що порівняно з минулим роком показники економічного співробітництва зросли на 50%, а в окремих напрямах – більше ніж на 100%.  

Ющенко і Бурджанадзе також обговорили питання проведення Року Грузії в Україні й оголошення 2006-го року Роком України в Грузії.

Спікер грузинського парламенту, крім того, розповіла Президентові України про хід врегулювання абхазького конфлікту. У свою чергу, Ющенко поінформував Бурджанадзе про участь України в процесі врегулювання придністровського конфлікту.

Крім того, сторони обговорили питання українсько-грузинського співробітництва в межах ГУАМ.

На зустрічі були присутні міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, перший віце-спікер Верховної Ради України Адам Мартинюк, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Микола Спис, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект