НОВИНИ

20.10.2005 | Експерти НАТО відвідують Крим
Джерело - Німецька Хвиля

Сторони обговорюють хід підготовки українських ВМС до участі в антитерористичній операції Північноатлантичного альянсу “Активні зусилля”.

Українські військові моряки вже не вперше зустрічаються зі своїми колегами з НАТО. За роки свого існування ВМС України брали участь у 50-ти міжнародних навчаннях, багато з яких проходили в рамках програми НАТО “Партнерство заради миру”. Нещодавно українські військовики повернулися з навчань “Сорбет роял-2005”, що проходили в Середземному морі, а 18 жовтня Севастополь відвідала делегація Парламентської Асамблеї НАТО на чолі з її президентом П’єром Леллюшем. Вже наступного дня натівські експерти під командуванням начальника центру обміну інформацією Об’єднаних збройних сил НАТО на півдні Європи Ланні Амікареллі ознайомили українських моряків із загальною організацією інформаційного обміну в Північноатлантичному альянсі та, зокрема, з передачею інформації з корабельного пункту управління. Також представники НАТО і командування українських ВМС обговорять можливість проведення тренування для забезпечення взаємної сумісності сил у рамках операції “Активні зусилля” та можливість оснащення засобами зв’язку НАТО берегового контактного пункту України, що створюється для участі в цій операції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект