НОВИНИ

19.10.2005 | НАТО оцінить Україну за виборами
Джерело - Українська правда

Так в середу на прес-конференції він не підтвердив прогнози аналітиків щодо вступу України до НАТО в 2007 році.

"Щодо графіків – я нічого конкретного сказати не можу", - сказав Схеффер. Проте він підкреслив, що "двері НАТО були, є і будуть відчинені для України".

Він також зазначив, що альянс оцінює Україну "за конкретними результатами". "НАТО є організацією, яка базується на практичних результатах, на цінностях", - сказав він.

Серед таких результатів, на які очікує організація, генсек назвав парламентські вибори 2006 року. "Звичайно, НАТО не може говорити, за кого голосувати. Але важливо, щоб вибори були чесні і прозорі", - підкреслив він.

Схеффер також наголосив на важливості оборонних реформ.

Генсек НАТО повідомив, що в четвер посли-члени Північно-атлантичної ради поїдуть в регіони, де будуть розповідати українцям про наслідки вступу країни до НАТО.

В свою чергу міністр оборони Анатолій Гриценко зазначив, що таким чином "громадяни зможуть зрозуміти, чим не є НАТО, і розбити стереотипи, які закладалися багато років".

"Громадяни переконаються, що вступ до НАТО не означає появу ядерної зброї, закриття військових заводів або негайного виведення чорноморського флоту", - сказав Гриценко та підкреслив, що співробітництво з альянсом не призведе до втрати робочих місць.

В свою чергу міністр закордонних справ Борис Тарасюк підкреслив, що впродовж дев'яти місяців цього року "вдалося зробити набагато більше, ніж при попередній владі".

Він також розповів, що під час засідання один з членів ПАР згадав, якими були минулі зустрічі – було відчуття незадоволення і недовіри. За словами Тарасюка, сьогодні "атмосфера змінилася на атмосферу ентузіазму".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект