НОВИНИ

18.10.2005 | В Україну приїжджає голова ОБСЄ
Джерело - Кореспондент

Планується, що Дімітрія Рупеля прийме Президент України Віктор Ющенко. Відбудеться також зустріч голови ОБСЄ з міністром закордонних справ України Борисом Тарасюком.

Під час переговорів, як очікується, сторони обговорять комплекс питань співробітництва в межах ОБСЄ й українсько-словенських відносин.

Зокрема, сторони обміняються думками щодо нинішнього стану придністровського врегулювання і реалізації мирного плану, запропонованого Україною, а також торкнуться теми підготовки до 13-го засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, що пройде в грудні в Любляні, Словенія.

Програмою візиту також передбачений обмін думками з питань реформування ОБСЄ, метою якого повинне стати підвищення ефективності організації і її адекватного й оперативного реагування на сучасні виклики і загрози.

Одним із предметів обговорення буде майбутня участь місії ОБСЄ в спостереженні за ходом парламентських виборів в Україні навесні 2006 року.

Крім того, буде обговорюватися комплекс політичних і торгово-економічних питань двосторонніх відносин між Україною і Словенією.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект