НОВИНИ

18.10.2005 | Тарасюк зустрівся з головою МЗС Великобританії
Джерело - Кореспондент

17 жовтня міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, який бере участь у робочому візиті Президента України до Великобританії, зустрівся з державним секретарем із закордонних справ і справ Співдружності Джеком Стро.

Під час переговорів Тарасюк поінформував британського колегу про очікування української сторони від грудневого самміту "Україна-ЄС". Також ішла мова про необхідність позитивного вирішення питання з наданням нашій державі статусу країни з ринковою економікою і про переговори з лібералізації візового режиму для українських громадян.

Крім того, глава українського зовнішньополітичного відомства ознайомив співрозмовника з баченням Україною майбутніх відносин з Європейським союзом.

Сторони обговорили низку питань міжнародного життя, зокрема ситуацію на Балканах і в Іраку.

Цього самого дня Тарасюк провів зустріч у британському парламенті з головою комітету із закордонних справ Палати громад Майком Гейпсом, з яким обговорив перспективи міжпарламентського співробітництва України і Великобританії.

Під час перебування в Лондоні міністр закордонних справ України взяв участь у зустрічі Президента України з прем’єр-міністром Великобританії Тоні Блером. Основна увага під час зустрічі приділялася підготовці наступного самміту "Україна-ЄС".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект