НОВИНИ

18.10.2005 | Daily Telegraph: НАТО не поспішає приймати Україну, боячись невдоволення РФ
Джерело - УНІАН

Він заявив, зокрема, що планує розпочати переговори про вступ України до НАТО навесні 2006 р. Назвавши Україну "серцем Європи", В.Ющенко сказав також, що сподівається досягнути угоди про вільну торгівлю з країнами ЄС протягом 15 місяців.

Тим часом опитування громадської думка показують, що більшість українців прохолодно ставляться до ідеї вступу їхньої країни в Північоатлантичний альянс. Однако В.Ющенко, мабуть, розраховує, що успіх на парламентських виборах в березні 2006 р. дасть змогу посунути в минуле політичні розбрати останніх місяців, повернути віру виборців в його демократичні спрямування і зробити великий крок шляхом інтеграції з Заходом.

Однак, як зазначає газета, іноземні дипломати не поділяють оптимізму українського лідера. На думку навіть переконаних симпатиків України, він надто поспішає, принаймні в тому, що стосується вступу до НАТО. Багато хто в НАТО побоюється викликати невдоволення Росії, яка майже напевно перешкоджатиме подальшому розширенню альянсу вздовж її західного кордону, пише видання.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5565. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект