НОВИНИ

18.10.2005 | Делегація НАТО прибуває до Києва
Джерело - Українська служба ВВС

Члени делегації проведуть у Києві виїзне засідання Північно-атлантичної ради, в рамках якої відбудеться засідання комісії Україна-НАТО, а також ряд зустрічей як генсека так і послів з вищими посадовими особами держави.

В інтерв"ю Українській службі Бі-Бі-Сі напередодні візиту пан Схеффер так відповів на запитання про важливість цієї події:

"Я надаю дуже великого значення цьому візиту. Всі посли 26 країн НАТО під моїм головуванням зустрінуться з відповідними і важливими українськими співбесідниками. Вони не тільки знаходитимуться у Києві, але вони поїдуть у регіони, це дуже важливо. Я сам буду мати кілька зустрічей з українськими масс-медіа. Тож це дуже важливий візит для держави, яка чітко продемонструвала свої євроатлантичні прагнення, де відбулися дуже важливі події під час "помаранчевої революції" і якій НАТО надаватиме допомогу на її шляху до євроатлантичної інтеграції. Підкреслюючи той факт, що цей процес оснований на практичних здобутках. Як Україна за допомогою НАТО досягатиме прогресу - таким чином він і буде розвиватися.
Ми будемо говорити з міністрами закордонних справ і оборони, прем"єр-міністром і президентом Ющенком, представниками політичних сил у Раді, - це повномасштабна та важлива програма, яка демонструє ту важливість, яку НАТО надає своїм відносинам та інтенсифікованому діалогу з Україною."

Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк в інтерв"ю Бі-Бі-Сі назвав цей візит унікальною подією у взаєминах Києва з НАТО.

За словами пана Тарасюка, за нової української влади ставлення як Євросоюзу, так і НАТО до України докорінним чином змінилося.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект