НОВИНИ

18.10.2005 | Орест Дейчаківський: поправку Джексона-Веніка незабаром скасують стосовно України
Джерело - Німецька Хвиля

Відомий експерт українсько-американських відносин, радник Гельсінської комісії при американському конгресі Орест Дейчаківський вважає, що невдовзі її буде скасовано.

Він пояснює зволікання зі скасуванням поправки Джексона-Веніка, яка обмежує торговельні зв”язки між США та Україною, тим, що процедура розгляду цього питання в профільних комітетах конгресу доволі тривала. Окрім того, деякі конгресмени пропонують зберігати чинність поправки до тих пір, доки в Україні не припиниться “піратство”, тобто нехтування інтелектуальною власністю при копіюванні фільмів, музичних дисків, комп”ютерних програм тощо. Однак Орест Дейчаківський вважає, що поправку, яку було ухвалено конгресом на знак протесту проти політики Радянського Союзу щодо вільної еміграції ще в 1974 році, невдовзі буде скасовано. Ось що він сказав спеціально для “Німецької хвилі”: “Дуже скоро у Вашингтоні буде створено групу, до якої увійдуть колишні американські посли в Україні, представники українсько-американських  та єврейських громадських організацій, що будуть лобіювати в конгресі якнайшвидше ухвалення резолюції щодо скасування  поправки Джексона-Веніка. Гадаю, що протягом найближчих місяців ми станемо свідками позитивного руху з метою ухвалення конгресом цієї резолюції”. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект