НОВИНИ

17.10.2005 | У Лондоні Президент України провів зустріч із членами Королівського інституту міжнародних справ
Джерело - Урядовий портал

“Сьогодні українська молода демократія має перед собою безліч викликів. Нашою стратегією, баченням української присутності у світі, ключовим сегментом зовнішньої політики повинні стати інтеграція до ЄС та НАТО”, - наголосив Віктор Ющенко.


Президент нагадав, що 22 лютого 2005 року Україна та ЄС підписали План дій терміном на три роки, який має завершитися переговорами щодо асоційованого членства України в Євросоюзі. “Ми задоволені ходом реалізації Плану дій. Із 67 зобов'язань у його рамках виконано дві третини”, - сказав Президент. «Ми готові взяти на себе відповідальність виконати всі положення цього документа, які стосуються України”, - наголосив він.


Говорячи про внутрішні зміни в Україні за останні дев'ять місяців, Глава держави відзначив відсутність переслідувань з політичних і бізнесових мотивів, поширення свободи слова. «Точку зору опозиції поважають так само, як і точку зору провладних сил”, - сказав Віктор Ющенко. Він також наголосив, що нова українська влада готова надати правові гарантії опозиції.


Крім цього, Президент зосередився на питаннях міжнародної безпеки, зазначивши, що Україна разом зі світовою громадськістю “рішуче засуджує тероризм в усіх його проявах”. “Ми і далі братимемо активну участь у зусиллях антитерористичної коаліції, спрямованих на протидію глобальним загрозам”, - запевнив Віктор Ющенко. “Водночас ми твердо переконані, що для остаточного подолання тероризму потрібно знищити саме середовище, яке його живить - нетерпимість, тиранію, злидні і приниження”, - сказав Президент.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект