НОВИНИ

17.10.2005 | Кінах: в України "висока концентрація" спілкування з НАТО
Джерело - Оглядач

Про це секретар РНБОУ заявив сьогодні на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО П'єром Леллюшем у Києві.

За словами А.Кінаха, ознакою високої динаміки зусиль України по євроатлантичній інтеграції є дуже висока концентрація зустрічей, політичних контактів української влади з представниками Альянсу.

А.Кінах наголосив, що зараз в Україні відбуваються дуже відповідальні події, які українська влада розглядає як шанс будувати правову демократичну державу.

Секретар РНБО наголосив, що для української влади принципово важливим є забезпечення не тільки високого рівня розвитку економіки, а й зміцнення основних демократичних принципів сучасної держави: прав людини, свободи слова, зміцнення захисту власника, рівноправної конкуренції тощо.

А.Кінах відзначив, що не зважаючи на іспити, які доводиться сьогодні проходити Україні, вона розвивається як правова демократична держава.

Нагадавши про засідання північноатлантичної ради за участю Президента України і генсека НАТО, що має відбутися 19 жовтня у Києві, А.Кінах наголосив, що сьогоднішня зустріч з керівництвом парламентської асамблеї Альянсу є нагодою удосконалити деякі моменти, необхідні для досягнення спільних цілей.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект