НОВИНИ

17.10.2005 | Кондоліза Райс запевнила, що не подасться в президенти США
Джерело - Кореспондент

"Коли говорять про те, що я, можливо, візьму участь у виборах 2008 року, мені це лестить, однак це не входить у мої плани", – сказала держсекретар у інтерв’ю телеканалу "Fox News", показаному в неділю, 16 жовтня.

"За моїм переконанням, на майбутніх виборах нашу партію будуть представляти гідні кандидати, і я готуюся до того, щоб виступити на їх підтримку", – додала голова зовнішньополітичного відомства, котра представляє Республіканську партію.

Раніше спостерігачі не раз висловлювали думку про те, що Райс, можливо, готується до президентської гонки 2008 року. Однак держсекретар і раніше спростовувала так припущення.

Варто зазначити, що якби Райс виборола президентське крісло, то стала б не лише першою в історії США жінкою-президентом, але і першою у світі чорношкірою представницею прекрасної статі, що обіймає посаду голови держави.

А взагалі, інтригою наступних президентських виборів у США може стати змагання двох представниць слабкої статі. Так, за деякими опитуваннями громадської думки, 53% американців готові віддати свої голоси Гілларі Клінтон, дружині екс-президента США Білла Клінтона, якщо та буде балотуватися.

За деякими оцінками, Райс – чи не єдина фігура, що здатна допомогти Республіканській партії здобути голоси жінок і меншин, якщо демократи виставлять на виборах кандидатуру Гілларі Клінтон.

А поки що очевидно одне – державний секретар США має наразі більшу популярність у американців, ніж президент країни Джордж Буш. Дії Кондолізи Райс схвалюють 52% жителів США, а Джорджа Буша – лише 45%.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект