НОВИНИ

14.10.2005 | Кондоліза Райс терміново їде до Москви
Джерело - Korespondent.net

Держсекретар США Кондоліза Райс у п’ятницю, 14 жовтня, відвідає російську столицю, де зустрінеться з представниками керівництва країни.

Про намір голови американського зовнішньополітичного відомства приїхати до Росії офіційно стало відомо лише в четвер увечері, 13 жовтня. Про це оголосив офіційний представник держдепартаменту США Шон Маккормак.

Раніше планувалося, що держсекретар, яка перебувала в Парижі, із французької столиці вирушить до Лондона.

Маккормак не пояснив, чим саме викликані зміни в маршруті поїздки Райс і не уточнив можливої програми переговорів у Москві. Офіційна інформація про терміни і мету візиту Райс буде поширена в п’ятницю вдень, сказав він.

За даними американських дипломатичних джерел, у Москві держсекретар США планує обговорити з російським керівництвом ядерну програму Ірану, ситуацію в Іраку і процес близькосхідного врегулювання.

Візит Райс до Москви буде короткостроковим, уже вранці у суботу вона вирушить до Лондона, де ввечері зустрінеться з головою МЗС Великобританії Джеком Стро.

Останні кілька днів голова американського зовнішньополітичного відомства здійснювала масштабне турне країнами Центральної Азії, відвідавши, зокрема, Киргизстан, Афганістан і Пакистан.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект