НОВИНИ

14.10.2005 | Міністри оборони країн Євросоюзу обговорили питання розвитку військової місії ЄС у Боснії і Герцеговині
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністри оборони Європейського Союзу зустрілися у четвер на базі британських військово-повітряних сил Лайнгем. Серед головних тем переговорів - питання розвитку військової місії ЄС у Боснії і Герцеговині (EUFOR). 

Міністри оборони ЄС обговорили, яким чином можна досягти найкращої взаємодії з боснійськими властями та іншими міжнародними організаціями у другий рік діяльності EUFOR у Боснії. З оперативною інформацією перед міністрами виступив командувач EUFOR генерал-майор Лікі.

Остаточно перегляд завдань військової місії ЄС у Боснії має бути затверджено на засіданні Ради Європейського Союзу в листопаді. Контингент ЄС у складі 6600 військовиків заступив для виконання місії в Боснії замість НАТО в грудні 2004 року. Це – частка програми ЄС з метою посилення законності і підтримки економічних і демократичних реформ у цій країні. Міністрам оборони також було продемонстровано військові можливості Великобританії для забезпечення мирних операцій ЄС у гарячих точках, наприклад, в Африці. ЄС уважає пріоритетом попередження конфліктів саме на цьому континенті.

Міністри також взяли участь у засіданні правління Європейського оборонного агентства, яке покликане створити в ЄС конкурентоспроможний ринок оборонної техніки.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6902. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект