НОВИНИ

14.10.2005 | Рейтинг Буша впав до історичного мінімуму
Джерело - Korespondent.net

Більше ніж половина американців – 54% – незадоволені роботою свого президента.

 

Це дані опитування, яке провели телекомпанія NBC і газета "Wall Street Journal", опубліковані в середу, 12 жовтня. Діяльність голови адміністрації США схвалюють лише 39% опитаних.

За словами авторів дослідження, це найнижчий рейтинг Джорджа Буша за п’ять років перебування в Білому домі. Уже можна стверджувати, що він практично цілком утратив популярність серед окремих груп населення.

Позитивно оцінюють "послужний список" Буша лише 2% чорношкірих американців.

Згідно з результатами опитування, громадяни США загалом незадоволені ситуацією у своїй країні. На думку 59% респондентів, Америка "рухається в хибному напрямі". Правильним цей напрям вважають менше як третина опитаних – 28%.

Песимістично налаштовані американці щодо таких питань, як ситуація в Іраку, стан економіки США і катастрофічні наслідки ураганів, що недавно впали на узбережжя Мексиканської затоки.

Явна більшість схиляється до того, що для вирішення цих проблем знадобиться ще тривалий час. Предметом занепокоєння є і подорожчання палива. Говорячи про зростання цін на енергоносії, 69% вважають, що "найгірше ще попереду". Зокрема, 61% чекають подальшого подорожчання бензину.

Схоже, останнім часом потерпіла репутація не лише президента Буша, але і його політичних союзників та висуванців. Зокрема, даються взнаки скандали, що розгорілися навколо республіканських лідерів конгресу США. За рік із лишком до чергових виборів до найвищого законодавчого органу країни близько половини опитаних – 48% – висловилися за те, щоб Капітолій контролювала Демократична партія, а не Республіканська, як нині.

На боці республіканців – 39%.

Опитування громадської думки, проведене з 8 по 10 жовтня, охопило 807 дорослих американців.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект