НОВИНИ

14.10.2005 | Укрзалізниця унормує тарифи відповідно до стандартів СОТ
Джерело - Korespondent.net

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") має намір привести тарифи на внутрішні, експортні та імпортні перевезення у відповідність зі стандартами Світової організації торгівлі. Згідно з вимогами СОТ, ці тарифи необхідно зрівняти.

 

Як повідомили у прес-службі "Укрзалізниці",  виконання принципів рівності вартості експортних, імпортних і внутрішніх перевезень у межах однієї групи товарів, призведуть до збільшення тарифів на транспортування деяких груп промислових товарів.

Проте вирівнювання тарифів відповідно до вимог СОТ означає, зокрема,  істотне зниження тарифів на перевезення окремих груп товарів, тому заяви про загальне підвищення тарифів на послуги "Укрзалізниці" є необґрунтованими, оскільки вони ігнорують факт одночасного зниження тарифів на транспортування деяких видів товарів.

Приймаючи до уваги соціальну значимість питання, а також з метою захисту вітчизняного виробника, "Укрзалізниця" знизить тарифи на перевезення так званих "соціальних" груп товарів: природного газу, міндобрив і продуктів харчування. Тарифи на експортно-імпортні перевезення цих вантажів пропонується встановити на рівні внутрішніх, зокрема, пропонується знизити тарифи на перевезення експортного природного газу на 14,86%, мінеральних добрив - на 8,7%, а продуктів харчування - на 10,72%.

Усі пропозиції щодо зміни тарифів були винесені на розгляд Комісії з моніторингу цін на залізничному транспорті під головуванням Міністра економіки України, яка і має прийняти остаточне рішення .

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект