НОВИНИ

13.10.2005 | Ющенко і конгресмени США обговорили вступ України до СОТ
Джерело - Korespondent.net

Президент України Віктор Ющенко зустрівся з делегацією Конгресу США. На зустрічі також був присутній посол Сполучених Штатів Джон Хербст.

 

Представники американського Конгресу і Президент України обговорили низку питань, пов’язаних зі вступом України до Світової організації торгівлі. Ющенко зазначив, що України робить кроки у цьому напрямку, перш за все, це стосується прийняття необхідних законів.

На зустрічі також обговорювалася проблема приватизації в Україні. Ющенко наголосив, що у цьому питанні вдалося знайти компромісні рішення.

Окрім того, на зустрічі обговорювалася технічна допомога, яку надають Сполучені Штати Америки у контексті Закону про підтримку свободи, зокрема, стосовно програм військової співпраці, боротьби зі Снідом. Обговорювалася також допомога США у вирішенні проблемних питань Чорнобильської АЕС.

Американська сторона підтримала кроки Президента України, скеровані на демократизацію суспільства і боротьбу з корупцією. Представники Конгресу США також відзначили необхідність становлення в Україні сильної судової системи, і назвали завданням номер один реформування цієї гілки влади.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4909. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект