НОВИНИ

13.10.2005 | Кінах хоче запропонувати Ющенку СОТ
Джерело - Українська правда

Рада нацбезпеки й оборони на найближчому засіданні в жовтні розгляне поточну економічну ситуацію, захист прав власності та підготовку вступу у Світову організації торгівлі.

Про це повідомив секретар РНБО Анатолій Кінах в інтерв'ю журналістам у середу в Києві.

Відповідаючи на питання, чи погоджено із президентом дата проведення засідання РНБО, Кінах сказав: "Дата погоджена, це буде в жовтні. Орієнтовно, до порядку денного ми пропонуємо президенту, як мінімум, внести три основних питання".

"Перше питання, це розгляд поточної економічної ситуації, включаючи питання продовольчої безпеки і затвердження пакета першочергових антикризових заходів з метою недопущення поглиблення негативних тенденцій, зниження темпів зростання ВВП, погіршення структури нашого зовнішнього товарообігу", - відзначив Кінах.

Друге питання, що пропонується розглянути на засіданні РНБО, це захист прав власності, повідомив він, підкресливши, що дане питання є "невід'ємною частиною зусиль по створенню сприятливого інвестиційного клімату".

За словами Кінаха, на засіданні РНБО пропонується розглянути хід підготовки до вступу України до СОТ.

***

Водночас глава делегації конгресменів США Джим Колбі заявив на прес-конференції в Києві, що Сполучені Штати підтримують вступ України до СОТ.

"Україна заслуговує на членства в СОТ", - сказав він. Колбі також висловив переконання, що ближчим часом буде укладено протокол між Україною і США про доступ до ринків товарів та послуг, що дасть змогу Україні наблизитися до членства в СОТ.

"Такі переговори часто складні, дуже технічні і однієї дружби недостатньо, щоб досягти порозуміння", - сказав він. При цьому Колбі додав, що "з обох сторін є конкретні інтереси, які зачіпає цей протокол, і необхідно знайти компроміс".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект