НОВИНИ

12.10.2005 | Кінах включив задній хід у питанні "синхронізації"?
Джерело - Українська правда

Секретар Радбезу Анатолій Кінах вважає, що поглиблення співпраці з Росією не суперечитиме євроатлантичній інтеграції України та її вступові у 2005 році в СОТ.

"Співпраця України у східному напрямі не суперечитиме стратегії євроатлантичної інтеграції і вступові України у СОТ", - зазначив Кінах, підсумовуючи зустрічі з російськими високопосадовцями.

Кінах сказав, що у Москві обговорювалася необхідність тіснішої координації дій між Україною і Росією під час вступу обох країн до СОТ.

Напередодні Кінах заявив про пропозицію створити спільну робочу групу для "синхронізації вступу обох країн до СОТ", що викликало неоднозначну реакцію серед експертів.

У повідомленні за вівторок Кінах не говорить про синхронізацію, але сказано, що "в такому складному процесі великого значення набувають взаємні консультації, посилення роботи експертів, провадження глибокого моніторингу процесу вступу".

"Ця робота повинна базуватися і провадитися за відповідним принципом: яка б країна не вступила у СОТ першою, вона не буде чинити перешкод іншій", - переконаний Кінах, повідомляє його прес-служба.

Кінах зазначив, під час зустрічей із секретерам РНБО Росії Ігорем Івановим та президентом Володимиром Путіним було погоджено регламент комісії "Ющенко-Путін".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект