НОВИНИ

10.10.2005 | Українські військові беруть участь в зустрічі командувачів Військово-Морських Сил країн-членів та партнерів НАТО
Джерело - Український монітор

У столиці Греції Афінах розпочалася традиційна зустріч командувачів Військово-Морських Сил країн -членів та партнерів НАТО. Нашу державу на заході представляє командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Князь.


Учасники зустрічі, яка проходить під головуванням командувача Об’єднаними ВМС НАТО на Середземному морі віце-адмірала Роберто Чезаретті та командувача ВМС Греції віце-адмірала М.Цаварраса, обговорюють роль, нові завдання та виклики для морських сил Північноатлантичного Альянсу. Зокрема, розглядаються питання поглиблення та зміцнення співробітництва задля забезпечення безпеки у Середземному морі.


Під час заходу командувачі військових флотів країн-партнерів НАТО - України, Грузії, Хорватії, Албанії - та країн Середземноморського діалогу - Алжиру, Тунісу, Мавританії, Єгипту та Йорданії - доведуть учасникам конференції перспективи приєднання своїх країн до морської антитерористичної операції НАТО на Середземному морі “Активні зусилля”. Ця операція визнається як інструмент поширення досвіду та знань у побудові міжнародної системи захисту морського бізнесу та боротьби з тероризмом на морі.


В ході дискусій обговорюватимуться основні напрями зміцнення співпраці у боротьбі з тероризмом на Середземному морі та напрацьовуватимуться пропозиції щодо досягнення взаємодії в обміні інформацією щодо діяльності на морі у Середземноморсько-Чорноморському регіоні.


Також заплановано до обговорення шляхи вирішення існуючих проблем у ВМС країн, що планують приєднатися до участі у операції “Активні зусилля”. Крім того, учасники зустрічі підіб’ють підсумки вже проведених операцій з контролю судноплавства у Перській затоці та на Середземному морі.


Делегація Військово-Морських Сил Туреччини доведе пропозиції стосовно можливого проведення у майбутньому на підтримку операції НАТО “Активні зусилля” спільної операції військових флотів чорноморських країн “Чорноморська гармонія”. Представники Військово-Морських Сил США ознайомлять своїх колег із найсучаснішими технологіями збору, обробки та аналізу даних морської обстановки, що будуть запропоновані для використання у ВМС країн-партнерів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект