НОВИНИ

07.10.2005 | Німецький фонд Bertelsmann-Stiftung представив дослідження ситуації в країнах, які переживають період трансформацій
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Німецький фонд Bertelsmann-Stiftung представив у четвер дослідження ситуації в країнах, які переживають період трансформацій. Україна покращила свої позиції в рейтингу, що фіксує зрушення на шляху до демократії та ринкової економіки.

Україна посіла 32 місце у списку зі 119 країн, піднявшись на вісім сходинок у порівнянні з 2003 роком. У фонді Bertelsmann-Stiftung такий стрибок пов’язують з наслідками „помаранчевої революції”: це чесні вибори, свобода преси, активне громадянське суспільство. Попри ці досягнення, Україна поки залишається серед країн, які мають певні дефіцити.

 Головне завдання уряду тепер – зберегти курс на демократизацію, зауважила „Німецькій хвилі” один з керівників проекту, експерт фонду Bertelsmann-Stiftung по країнах СНД Сабіне Доннер. Перспективи розвитку України вона оцінила оптимістично: „На мою думку, через два роки ми зможемо зафіксувати великий крок уперед, за умови що новий уряд вирішить центральні проблеми”. Прикладами таких проблем експерт назвала вплив українських олігархів на політику та економічну залежність України від Росії. До речі, Росія втратила позиції в рейтингу Bertelsmann-Stiftung. На думку експертів, там ситуація розвивається в зворотному від України напрямку – геть від демократії.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект