НОВИНИ

06.10.2005 | Візова проблематика: "Переговори почнуться до, а не після саміту Україна-ЄС",
Джерело - Українська правда

Європейська Комісія спростовує інформацію, розповсюджену деякими ЗМІ з посиланням на єврокомісара з питань зовнішньої політики і політики сусідства Беніту Фереро-Вальднер про те, що переговори з Україною про спрощення візового режиму почнуться після самміту Україна-ЄС, запланованого на 1 грудня.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" офіційний представник Єврокомісії з питань зовнішніх відносин Емма Удвін (Emma Udwin), дана інформація стала результатом "нерозуміння слів" єврокомісара.

Удвін підкреслила, що в Єврокомісії сподіваються на якнайшвидше затвердження Радою ЄС мандата на ведення таких переговорів з Україною. "Переговори почнуться до, а не після самміту Україна-ЄС", - заявила вона.

У середу деякі українські і російські ЗМІ поширили інформацію про те, що нібито Фереро-Вальднер заявила про початок переговорів з Україною по спрощеному візовому режиму після саміту Україна-ЄС.

Раніше агентству підтвердили в офісі верховного представника ЄС Хав'єра Солани, що переговори з Україною про спрощення візового режиму планується почати до саміту, який пройде 1 грудня.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект