НОВИНИ

05.10.2005 | Юрій Єхануров підганятиме економіку
Джерело - Українська служба ВВС

Він також сказав, що відновить процес ліберальних реформ, які мають на меті вступ України до Світової організації торгівлі.

Файненшл Таймс наводить слова прем’єра про те, що Україна стане членом СОТ незабаром, але він не був певен чи це станеться на наступній зустрічі організації у Гонконгу в грудні, як цього прагнув президент Ющенко.

В статті мовиться, що цього тижня Юрій Єхануров відвідає Єврокомісію, а також у Брюсселі візьме участь у конференції про інвестування в Україні, де переконуватиме бізнесменів, відохочених сповільненням української економіки та податковим і інфляційним тиском, повернутися з інцестиціями.

Файненшл Таймс пише, що усе сказане прем’єр-міністром зводиться до його головного завдання – змінити тенденцію сповільнення української економіки, яку газети називає результатом інфляції та падіння цін на сталь – головний експорт України.

Автор статті пише, що на думку політичних аналітиків адміністрація пана Ющенка ще не виконала свою обіцянку позбутися пострадянських звичок, характерних для його попередника.

Процес змін, пояснює читачам Файненшл Таймс, був зірваний політичними міжусобицями, які призвели до розпуску уряду Юлії Тимошенко.

 
Путін у Лондоні.

Індепендент пише, що президент Путін, перебуваючи у Лондоні, багато часу відвів на те, щоб на тлі прохолодніших взаємин з Євросоюзом, вихваляти економічну потугу своєї країни.

Він вказав, що Росія забезпечує одну третину потреб ЄС у нафті і не приховував, що його країна змогла провадити більш незалежну закордонну політику завдяки зростанню нафтогазової галузі.

Індепендент нагадує про побоювання, що Європа може стати занадто залежною від російських енергоносіїв, але пан Путін применшував ті побоювання, наголошуючи на тому, що Росія є дуже надійним партнером.

Британський прем’єр-міністр Тоні Блер сказав, що на переговорах йшлося про проблеми Чечні, проте на прес-конференції у Лондоні Владімір Путін наголосив на зростанні важливості економічної співпраці.

Далі Індепендент розповідає, що попри високий рівень популярності вдома президент Путін проголосив нові популістські гасла, обіцяючи, зокрема, багатомільярдні вливання у соціальну сферу.

Причиною цього, пише газета, може бути побоювання оксамитової революції українського зразка, але російський президент очевидно думає про парламентські вибори 2007-го року і президентські 2008-го.

На думку Індепендент пан Путін та його радники хочуть домогтися безперешкодного передання влади та вибрати наступника з власного середовища.

Серйозним кандидатом газета називає чинного міністра оборони Серґея Іванова.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект