НОВИНИ

07.07.2016 | ЄЦБ пригрозив Словенії судовим позовом після рейду в Центробанку в Любляні
За матеріалами - УНІАН

Про це повідомляє Reuters з посиланням на лист президента ЄЦБ Маріо Драгі, передає РБК. «Вилучення інформації, що належить або використовується ЄЦБ, незалежно від того, де вона знаходиться і чи є вона секретною чи ні, порушує Протокол про привілеї та імунітети Євросоюзу», — написав Драгі в листі генпрокурору Словенії.

 Драгі висловив офіційний протест проти «незаконного захоплення інформації ЄЦБ». Він закликав владу Словенії усунути це порушення. Також Драгі повідомив, що ЄЦБ вивчає можливі засоби правового захисту у відповідності із словенським законодавством.

6 червня агентство Reuters повідомляло, що словенська поліція провела обшуки у чотирьох місцях у Любляні через можливі порушення капітального ремонту в Центробанку Словенії, який відбувався в 2013 році. Місця, де саме проходив рейд, не уточнювалися. У Центробанку повідомили, що стосовно деяких співробітників банку ведеться розслідування.

Детальніше: http://www.unian.ua/world/1404585-etsb-prigroziv-sloveniji-sudovim-pozovom-pislya-reydu-v-tsentrobanku-v-lublyani.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект