НОВИНИ

04.10.2005 | Україні поставили діагноз "стабільний", але є політризик
Джерело - Українська правда

Міжнародне рейтингове агентство S&P надало довгостроковий рейтинг "ВВ-" планованому випускові єврооблігацій України, повідомляється в прес-релізі агентства.

При цьому агентство підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг України по зобов'язаннях у національній валюті на рівні "ВВ", прогноз -"стабільний", короткостроковий рейтинг збережено на рівні "У".

Довгостроковий рейтинг по зобов'язаннях в іноземній валюті підтверджений на рівні "ВВ-", прогноз - "стабільний", короткостроковий рейтинг - "У".

Рейтинги України відбивають, з одного боку, низький рівень державного боргу, відносно гарні показники зовнішньої ліквідності, кращі, ніж очікувалися, податково-бюджетні показники за минулих дев'ять місяців 2005 року, йдеться в прес-релізі.

З іншого боку, S&P враховувало значний політичний ризик, який продовжує залишатися ключовим фактором, що обмежує рейтинги. Рейтинги також відбивають плани керівництва України з проведення політичної і структурної реформ у складній політичній обстановці.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект