НОВИНИ

29.06.2016 | Парламент Нідерландів відкинув ініціативу референдуму про вихід з ЄС
За матеріаоами - DW

"Парламент Нідерландів не підтримав пропозицію лідера правої Партії свободи Герта Вілдерса провести референдум про членство країни в Євросоюзі. На засіданні у вівторок, 28 червня, ідею плебісциту підтримали лише 14 депутатів з 75", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що Вілдерс запропонував владі якомога швидше провести "Nexit". Однак, згідно з чинним законодавством Нідерландів, на сьогодні всенародне голосування про членство в ЄС неможливо.

Як відомо, після підведення підсумків референдуму у Великобританії відразу в декількох європейських країнах було запропоновано взяти приклад Сполученого Королівства і проголосувати питання про вихід з ЄС. Наприклад, лідер французької партії "Національний фронт" Марін Ле Пен схвалила рішення британців і запропонувала провести аналогічний плебісцит у Франції.

Петицію за проведення референдуму також почали підписувати фінські активісти, щоправда, депутати парламенту Фінляндії заявили, що нічого подібного в країні не планується.

Нагадаємо: згідно з опитуванням, майже третина громадян Німеччини (29%) підтримують ідею проведення в країні референдуму про вихід з Європейського Союзу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект