НОВИНИ

22.06.2016 | Керрі зустрівся в Держдепі з авторами листа із закликом бомбити Асада
Джерело - УКРІНФОРМ

Він залишився задоволеним розмовою, зауважив у вівторок речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Він дійсно зустрічався з кількома з ними сьогодні вранці впродовж приблизно півгодини", - повідомив представник зовнішньополітичного відомства США під час щоденного брифінгу.

За його словами, це було "колегіальне обговорення" з 10 авторами. Водночас Кірбі зауважив, що розмова мала конфіденційний характер, тому не став коментувати її зміст.

"Я думаю, що держсекретар вийшов звідти з відчуттям, що це була гарна дискусія, й вона була варта того", - прокоментував речник держдепу.

Він також зауважив, що Керрі подякував за те, що представники Держдепартаменту висловили свої погляди.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня понад 50 співробітників Держдепартаменту США написали лист-меморандум президенту Обамі із закликами розпочати проведення бойової операції з ударами по силах Асада в Сирії. Вони мотивували це постійними порушеннями режиму припинення вогню в Сирії, які нівелюють зусилля політичного врегулювання, оскільки Асад не відчуває достатнього тиску, щоб вести переговори з помірною опозицією.

Джерело - http://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/2038211-kerri-zustrivsa-v-derzdepi-z-avtorami-lista-iz-zaklikom-bombiti-asada.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект