НОВИНИ

29.07.2004 | Російські правозахисники створюють власну політичну партію
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Росії незебаром буде створено ще одну політичну партію. Цього разу політикою вирішили зайнятися правозахисники. Як заявили в середу в Москві представники неурядових організацій, нове політичне об”єднання називатиметься ”Справедливість”. Свій крок правозахисники пояснюють тією обставиною, що, за їхніми словами, впродовж останніх чотирьох років російська влада під проводом Володимира Путіна ліквідувала більшість демократичних досягнень горбачовсько-єльцинської доби. 


За словами лідера руху “За права людини” Льва Пономарьова, правозахисники більше не можуть залишатися поза політикою, оскільки, вважає він, нинішня кремлівська верхівка фактично монополізувала владу в країні, а тим часом демократичні партії на кшталт “Яблука”, котрі у свій час загравали з Кремлем, опинилися на узбіччі політичного життя і не здатні очолити процес об’єднання демократичної опозиції. Колеги Пономарьова з Московської Гельсінської Спілки стверджують, що в Росії по-суті відновлено однопартійну система, встановлено жорстку цензуру в ЗМІ, всі гілки влади підпорядковано Кремлю, останній же, мовляв, керується не законами, а кримінальними правилами. На цьому тлі, -- продовжують вони, -- відбулася реанімація культу особи кремлівського володаря, але тепер не Генсека, як раніше, а президента”. “Російським демократам треба все починати спочатку, практично з нуля” – підсумовують правозахисники і обіцяють, що нова потужна демократична партія буде готова до офіційної реєстрації вже наступного року. Для цього до її лав повинні зголоситися щонайменше 10 тисяч громадян Росії.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект