НОВИНИ

07.06.2016 | У Росії запевняють, що діалог з НАТО йде на рівні послів, але "є дефіцит взаємної довіри"
За матеріалами - УНІАН

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав журналістам у Москві.

"На рівні послів діалог йде, він навряд чи наближає нас до досягнення великого порозуміння", - сказав Пєсков, відповідаючи на запитання про можливість проведення засідання ради Росія-НАТО на території РФ.

"Поки що можна констатувати дефіцит взаємної довіри. Але, ще раз повторюю: такий діалог на рівні послів триває", - додав він.

При цьому Пєсков наголосив, що навчання НАТО в Польщі не сприяють атмосфері довіри і безпеки.

"У будь-якому разі навчання, які мають в основі своєї легенди про досить однозначну індикацію в зрозумілий бік, звичайно, вони не сприяють атмосфері довіри і безпеки", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, Україна вперше братиме участь у військових навчаннях НАТО "Анаконда-16". У навчаннях візьмуть участь 31 тис. військових з 24 союзницьких і партнерських держав Альянсу, в тому числі 12 тис. з Польщі. Крім солдатів, у маневрах будуть задіяні 3 тис. одиниць військової техніки, 105 літаків і вертольотів і 12 кораблів.

Спільні навчання, що почалися сьогодні, 7 червня, матимуть суто оборонний характер. Їх метою є випробування координації партнерів, сказав міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич. "Особливо нам потрібно перевірити ефективність координації дій солдатів і командування. Особливо в умовах гібридної війни. У всіх районах: на суші, в повітрі і на морі, а також у діях спеціальних сил", - зазначив він.

Мацаревич подякував ті держави, чиї солдати візьмуть участь у маневрах вперше, - Україну, Грузію, Македонію, Швецію та Фінляндію.

Джерело - http://www.unian.ua/politics/1368004-u-rosiji-zapevnyayut-scho-dialog-z-nato-yde-na-rivni-posliv-ale-e-defitsit-vzaemnoji-doviri.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект