НОВИНИ

29.09.2005 | "Міжнародна амністія": Причина порушення прав людини в Україні – у ментальності
Джерело - Korespondent.net

Правозахисна організація "Міжнародна амністія" ("Amnesty International") оприлюднила звіт про неправомірні дії співробітників української міліції.

Зокрема, у звіті сказано про порушення прав людини громадян, затриманих співробітниками правоохоронних органів.

Реакцією української влади на попередній звіт організації стала позапланова переатестація міліціонерів, унаслідок якої понад тисячу співробітників правоохоронних органів було звільнено, порушено 496 кримінальних справ, із них 60 – за фактом порушення законів співробітниками міліції під час виконання службових обов’язків.

Зміну кадрів "Міжнародна амністія" схвалює, а причину порушення прав людини бачить у ментальності. У зв’язку з цим правозахисники йдуть на активний діалог із українською владою, щоб спільно боротися з порушеннями в правоохоронних органах.

Також організація зазначає, що в Україні немає належного контролю за виконанням ухвалених у столиці рішень, а роботу співробітників правоохоронних органів оцінюють за кількістю розкритих злочинів, а не за тим, яким чином ці розслідування було проведено.

Крім того, "Міжнародна амністія" вітає рішення української влади про формування в кожній області мобільних груп із моніторингу дотримання прав людини, до складу яких запрошено представників неурядових організацій.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект