НОВИНИ

17.05.2016 | Військова підтримка України має стати частиною саміту НАТО
Джерело - Польське Радіо



«Захід допустив відновлення в Європі лінії поділу вздовж східного кордону НАТО, за цією лінією залишилися Україна, Грузія і Молдова», - заявив американський експерт Ян Бжезінський. Він додав, що слід подбати про те, аби більша присутність сил альянсу на східному фланзі не поглибила цієї «червоної лінії».

 «А тому необхідно поглиблювати безпекову політику та забезпечити військову підтримку для України, у першу чергу під час липневого саміту НАТО у Варшаві», - відзначив колишній заступник держсекретаря у Пентагоні. «Побоююся, що нинішня стратегія щодо України, нинішні зусилля у підтримці України, є недостатніми», - наголосив Бжезінський.

 Експерт додав, що «Захід дозволив відновлення лінії поділу в Європі». «Лінії, котра проходить тепер вздовж східного флангу НАТО, залишаючи Україну, Грузію та Молдову за її межею. І одним із ключовим завдань саміту НАТО, на тлі того, що альянс планує збільшити присутність своїх сил вздовж східного кордону, є доповнення цієї присутності розширення безпекової політики з Україною, аби східна посилена присутність за участі міжнародних сил не поглибила тієї червоної лінії, котру намагається намалювати Путін.

А тому важливо розвивати нашу безпекову політику та посилити військову підтримку для України, що має стати частиною саміту НАТО», - сказав колишній заступник держсекретаря в Пентагоні. Ян Бжезінський також позитивно оцінив позицію Польщі щодо конфлікту в Україні.

 «Гадаю, немає сумнівів, що Польща серед країн НАТО і європейських країн є найбільш активною у підтримці України, за це я хвалю поляків», - відзначив він.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект