НОВИНИ

29.04.2016 | США не повинні наповнювати кишені Путіна, купуючи російські двигуни для супутників - конгресмен
Джерело - УНІАН



Про це під час обговорення в комітеті з питань збройних сил Палати представників сказав конгресмен-республіканець Дункан Хантер".

«Немає жодної причини наповнювати кишені Путіна, коли ми не потребуємо 18 двигунів прямо зараз. Ми можемо придбати дев'ять або десять. Просто зрозумійте, що коли ви голосуєте «так», ви в буквальному сенсі робите внесок безпосередньо в російську військову модернізацію», – стверджує Дункан Хантер.

У березні секретар Військово-повітряних сил США Дебора Джеймс на засіданні комітету Сенату з питань Збройних сил заявила, що швидка відмова США від російських ракетних двигунів для запуску американських супутників може обійтися Вашингтону в додаткові близько 5 мільярдів доларів.

За її словами, зусилля ВПС США з розробки власного ракетного двигуна для космічних супутників просуваються, але швидку заборону на російські ракетні двигуни РД-180 змушує хіба що вибрати інших постачальників.

Раніше голова сенатського комітету зі збройних сил Джон Маккейн наполіг, щоб США як можна швидше покінчили із залежністю від російських ракетних двигунів. Він заявляв, що буде вимагати обмеження дії законопроекту, який передбачає послаблення заборони на купівлю російських двигунів, накладених після анексії Росією Криму в 2014 році. Заборону Вашингтон послабив через високу вартість і складніть пошуку заміни.


Детальніше: http://www.unian.ua/world/1333939-ssha-ne-povinni-napovnyuvati-kisheni-putina-kupuyuchi-rosiyski-dviguni-dlya-suputnikiv-kongresmen.html



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7002. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект