НОВИНИ

29.04.2016 | Мацеревич: Польщу намагатимуться дестабілізувати перед самітом НАТО
Джерело - УКРІНФОРМ



Проо це в ефірі радіо Maryja заявив міністр національної оборони (МНО) Польщі Антоній Мацеревич.

“Перед самітом НАТО, перед прийняттям організацією доленосних рішень для безпеки Польщі, що матимуть вирішальне значення для нашого майбутнього і незалежності, стосовно нас відбуватимуться різного роду тиск і провокації, спроби дестабілізації ситуації в Польщі і створення навколо Польщі атмосфери нестабільної країни, яка піддається на різного роду провокації і бере в них участь”,- підкреслив Мацеревич.

Він додав, що це робиться для того, щоб міжнародна спільнота почала сприймати Польщу як “непередбачуваний чинник, що порушує і знищує світовий лад і якому до кінця не можна довіряти”.

Він зазначив, що упродовж останнього часу таких провокацій стосовно Польщі було декілька. Зокрема, тричі російські військові літаки у Балтійському пролітали на небезпечній відстані від американського військового корабля, що проводив маневри спільно з поляками, нібито відпрацьовуючи елементи атаки. Ще однією провокацією він назвав інформацію в російських ЗМІ про нібито зіткнення в Балтиці російського і польського підводних човнів.

“Цим разом форма є іншою, але ефект має бути таким самим. Це все є неправдою”,- наголосив Мацеревич.

Глава МНО нагадав, що США погодилися на розміщення у регіоні, зокрема у Польщі, бронетанкової бригади. Натомість, під час варшавського саміту НАТО 8-9 липня окремо розглядатиметься також питання про розміщення ще однієї бригади військ Альянсу в регіоні.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект