НОВИНИ

23.09.2005 | Україна і Росія знов не змогли поділити Керченську протоку
Джерело - Оглядач

В результаті обговорення питання розмежування Азовського моря сторони доручили експертам з урахуванням висловлених позицій розробити пропозиції щодо проходження лінії державного кордону в цій акваторії з метою завершення підготовки проекту Договору про українсько-російський державний кордон в Азовському морі.


Як відомо, українська сторона вважає, що лінія державного кордону в Керченській протоці співпадає з лінією адміністративної (міжреспубліканською) кордону між колишньою УРСР і РРФСР. РФ у свою чергу, наполягає, що в акваторії Керченської протоки не існувало легітимно встановленої адміністративної межі і сьогодні немає необхідності в її розмежуванні.


Виходячи з того, що консолідований текст Договору про розмежування територіальних морів, континентального шельфу і вільних економічних зон в Чорному морі вже підготовлений сторонами, під час переговорів основна увага була зосереджена на початку узгодження лінії розмежування, яка визначатиметься відповідно до норм міжнародного права. Також були обговорені питання співпраці в областях судноплавства, рибальства, захисту морського середовища і екологічної безпеки у відповідних акваторіях.


На порядок денний засідання також були винесені питання співпраці в областях судноплавства, рибальства, захисту морського середовища і екологічної безпеки у відповідних акваторіях. Про це повідомили в прес-службі МЗС України.


Наступний раунд переговорів делегацій відбудеться в листопаді ц.р. на території Російської Федерації.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2426. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект