НОВИНИ

26.01.2016 | Македонія не пропускає на свою територію з Греції близько 2 тисяч біженців
Джерело - УНІАН



Мігранти сидять в автобусах, а також проводять час на автозаправній станції приблизно за 20 кілометрів на південь від прикордонного переходу, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на інформагентство dpa.

Македонські прикордонники пропускають на територію країни тільки біженців з Іраку, Сирії та Афганістану.

Грецьке державне радіо повідомило, що під час очікування між мігрантами сталася сварка, в результаті якої загинула одна людина. Представники благодійних організацій радіостанції розповіли, що деякі біженці намагаються перетнути кордон в тих місцях, які не контролюються прикордонниками.

За даними Управління ООН у справах біженців (UNHCR), з 1 по 23 січня 2016 року до Греції через Туреччину прибули понад 43,9 тис. біженців. Для порівняння, у січні 2015 року кордон Греції з Туреччиною перетнули лише 1 тис. 694 мігранти, яка планували подати прохання про притулок.

За інформацією грецької поліції, Македонія закрила кордон ввечері 19 січня. Раніше, в листопаді, Скоп'є прийняв рішення, пускати на македонську територію біженців тільки з Афганістану, Іраку і Сирії. Як повідомляє dpa, македонські прикордонники пропускають лише тих, хто має намір подати прохання про надання притулку в Німеччині або Австрії.

24 січня стало відомо, що Єврокомісія планує створити правову основу для залучення сил європейського прикордонного агентства Frontex в Македонії, яка не входить до ЄС.


Детальніше: http://www.unian.ua/world/1246260-makedoniya-ne-propuskae-na-svoyu-teritoriyu-z-gretsiji-blizko-2-tisyach-bijentsiv.html



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект