НОВИНИ

09.09.2005 | Міністри внутрішніх справ ЄС обговорили проблеми боротьби з тероризмом
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Великобританії, яка головує нині в ЄС, проходить дводенна зустріч міністрів юстиції і внутрішніх справ країн-членів Європейського союзу. Обговорюються проблеми тероризму, нелегальної імміграції, організованої злочинності та наркоперемитництва. 

Зустріч міністрів ЄС відбувається в північноанглійському місті Ньюкастлі. У четвер представники 25 урядів держав, що є членами ЄС, а також чотирьох країн-кандидатів не змогли дійти згоди щодо планів посилити моніторинг телефонних розмов, електронної пошти та інтернету з боку поліції. Це мало б полегшити роботу правоохоронцям у вистеженні терористів. Йдеться про те, щоб зберігати запис усіх розмов та електронних листів у ЄС протягом 12 місяців.

Однак ці пропозиції викликали серйозне занепокоєння щодо порушення громадянських свобод. Крім того, європейські телекомунікаційні компанії заявили, що втіленнях цих планів потребувало б значних фінансових витрат. Зокрема, міністр юстиції Німеччини Бріґітте Цюпріс зазначила, що німецьким компаніям це коштувало б понад сто мільйонів євро. Але міністр внутрішніх справ Великобританії Чарлз Кларк сподівається, що колег все-таки вдасться переконати на наступній зустрічі у жовтні. 
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект