НОВИНИ

15.10.2015 | Бундестаг схвалив пакет законів для більш жорсткого міграційного законодавства
Джерело - Німецька хвиля



За зміни до закону проголосували 475 депутатів, проти - 68, ще 57 утрималися. Згідно з прийнятим документом, в список безпечних країн походження увійдуть Албанія, Косово і Чорногорія. Це дозволить прискорити процес висилки громадян на батьківщину після подачі заяви на надання притулку.

Планується також прискорене вислання з Німеччини тих мігрантів, які просять притулку в країні з економічних міркувань. Мігранти, у яких закінчився термін перебування в Німеччині, тепер будуть висилатися з країни без попередження.

Крім того, фінансова допомога мігрантам в місцях первинного розподілу буде по можливості замінена на соціальну. Виплати будуть доступні мігрантам тільки на місяць вперед, певним групам скоротять грошову допомогу.

Документ також передбачає фінансову допомогу федеральним землям і постійну участь уряду у видатках на мігрантів. З 2016 року уряд має намір виділяти федеральним землям по 670 євро на місяць на кожного мігранта з моменту його реєстрації і до закінчення розгляду прохання. В наступному році землі можуть отримати з федерального бюджету близько 4 млрд євро.

Вже 16 жовтня законопроект буде винесений на обговорення бундесрату і в разі схвалення набуде чинності з листопада.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8165. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект