НОВИНИ

13.10.2015 | У Польщі починаються наймасштабніші в цьому році військові навчання
Джерело - Радіо Польщі

Підготовку на полігоні в Ожиші Вармінсько-Мазурського воєводства проходитимуть 7 тис. солдатів, 700 танків та бронетранспортерів, а також військові з США, Канади, Німеччини та Великобританії.

Навчання складаються з військових операцій на суші та у повітрі. Їх сценарій передбачає вибух міжнародної кризи на фоні конфлікту за родовища природних ресурсів. Оскільки дипломатичні перемовини не приносять результатів, доходить до збройного протистояння. Завданням солдатів, котрі проходитимуть вишкіл, буде відбиття агресії ворога і контратака.

У порівнянні із попередніми навчаннями, у теперішніх військо буде фокусуватись на запуску та перевірці системи мобілізації у вибраній військовій частині. На тренування викликані теж резервісти та добровольці з Національних резервних сил. Вони проходитимуть підготовку так само, як і професійні польські військові.

У маневрах, що триватимуть до 23 жовтня, військові використовуватимуть важку техніку, зокрема: танки, бронетранспортери, інженерну техніку, артилерію, гармати і протиповітряні системи. Крім того, над полігоном з’являться військові літаки та гвинтокрили.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект