НОВИНИ

13.10.2015 | Маккейн: Іран на прикладі Сирії показав, що йому не можна довіряти
За матеріалами - УКРІНФОРМ



Таку критику в адресу Білого дому висловив у понеділок впливовий сенатор США, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейн, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Не минуло й місяця, як адміністрація відстояла свою ядерну угоду з Іраном, та попри запевнення президента Обами, держсекретаря Керрі та інших у тому, що ця угода може посилити позиції помірних іранців, послабити прихильників жорсткої політики та відкрити нову еру поліпшення відносин між нашими країнами, здається, відбувається все навпаки", - підкреслив політик.

Він зауважив, що тільки за останні тижні іранський режим відправив у Сирію сотні одиниць додаткових сил, щоби "разом з Росією підтримати кривавий режим Асада". До того ж, Іран поступово реалізовує плани придбання російських систем ППО С-300 – одну з найбільш передових у світі.

Іран випробував нову вдосконалену балістичну ракету далекого радіусу дії "в порушення резолюції Ради Безпеки ООН". Втім "найбільш тривожним" сенатор назвав засудження американського журналіста Джейсона Резайана – одного з чотирьох американців, затриманих в Ірані за сфабрикованими звинуваченнями в шпигунстві.

"Чи можна це назвати прогресом, який пообіцяли прихильники угоди з Іраном? На жаль, посилення злісної поведінки Ірану за останні кілька тижнів є небезпечним, але передбачуваним наслідком тривалої звички адміністрації ігнорувати та применшувати більш широку загрозу, яку представляє Іран", - наголосив Маккейн.

У цьому зв'язку він закликав президента США відмовитися від "невдалої політики потурання іранській владі й почати робити значно більше, щоб протистояти цьому".



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6849. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект